nově provádíme zámečnictví a kovovýrobu na míru vč. odborné montáže

Recenze

Zbyněk:

Realizace proběhla naprosto v pořádku a to i přes komplikace spojené s vyhlášeným nouzovým stavem. Domluva byla vždy stručná a přesná a technici pracovali bezvadně včetně slušného vystupování. Ještě jednou všem děkuji

30.11.-0001 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den pane Zbyňku, děkujeme za pochvalu na naše pracovníky. Jsem rád a těší mne, že kluci odvedli skvělou práci vč. dobrého vystupování a prezentace naší společnosti.S pozdravem, Selzer Tomáš.


Norbert Dürrer:

Tuto firmu můžu jen doporučit. Oslovil jsem i jinou, ale než se mi ozvali, tak pan Selzer měl vše hotové vč.revize hromosvodu. Jsou rychlí a spolehliví

14.7.2018 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, pane Durrer děkujeme za zpětnou vazbu ve formě skvělého hodnocení.S pozdravem, Selzer Tomáš


Eva Hrabalová:

“Rychlí, ochotní, šikovní. Doporučuji!”

20.7.2017 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, paní Hrabalová děkujeme za výstižnou referenci! Takto se snažíme přistupovat a fungovat ke všem zákazníkům a Váš komentář tuto snahu jen podtrhl. S pozdravem, Selzer Tomáš.


Tomas - Garigue Havlik:

“Jednoznačně doporučuji. Ve vztahu zakazník - dodavatel vše přesně jak by to mělo být. Co bylo domluveno, to bylo uděláno, rychlá kalkulace, perfektní komunikace. Pakliže by více realizatorských firmy ve stavebnictví pracovaly takto byl by svět jistě "bezproblémovější". Díky”

3.3.2017 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý večer, to co zde popisujete se bohužel děje až moc často, proto se snažíme komunikační šum a vztah zákazník - dodavatel povznést na kvalitnější úrověň. Díky každé zrealizované zakázce a spokojeným zákazníkem se nám tato vize daří uskutečňovat. S pozdravem, Selzer Tomáš.”


Rostislav Blokša:

Firmu Hromoelektro s.r.o, můžeme doporučit na základě osobní zkušenosti, kdy jsme se setkali s velmi příjemným a profesionálním přístupem, což jsme ocenili obzvláště v době, kdy jsme měli "starostí nad hlavu" se stavbou domu. DOPORUČUJEME a celé firmě ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů!”

28.2.2017 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
obrý večer, pane Blokša. Děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že jsme Vám mohli malinko ulevit, aby jste se mohli věnovat dalším záležitostem při výstavbě domu. Přejeme mnoho spokojených let v novém bydlení. S pozdravem, Selzer Tomáš


Jaroslav Teda:

Děkujeme za perfektně provedenou montáž hromosvodu. Práce byla provedena rychle a kvalitně. Tuto firmu vřele doporučujeme.

11.9.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Teda, díky pozitivní recenzi. Vážíme si každého zákazníka, který je s naší prací spokojen. Děkuji s pozdravem Selzer Tomáš.


stan horna:

S provedenou prací jsem naprosto spokojen. Rychle, přesně podle dohody, bez jakýchkoliv komplikací. Vřele doporučuji.

15.8.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Horna děkujeme za pochvalu. U nás vždy platí, na čem se zákazníkem domluvíme to taky dodržíme a tak by to mělo být! Děkuji s pozdravem Selzer Tomáš


kocissisi:

Jsme s přítelem velmi spokojeni. Práci odvedli rychle a kvalitně, všechno jak má být. Vřele doporučujeme!

9.7.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Košičová děkujeme za vřelé hodnocení.S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


Radek Dostál:

Pan Selzer a jeho kolegové jsou perfektně sehraný tým a odvedli za krátký čas kvalitní práci. Firem s takto vstřícným přístupem mnoho není, taková je moje zkušenost, takže mohu jen doporučit.

8.7.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Dostál děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byl během instalace hromosvodu přítomen a opravdu na vlastní oči viděl, jak by měla fungovat současná firma - jako kompletní, spolehlivý a vstřícný celek vůči každému zákazníkovi! S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


sofistikovan:

Krasny den vsem zajemcum o instalaci hromosvodu. Je to nezbytna soucast Vaseho domu. Chcete spolehlivost, vstricnost, uzasnou komunikaci, rychlou a nadevse kvalitni praci??? Tak,pokud budete kontaktovat fi. pana Tomase Selzera, Hromoelektro, jste na te nej adrese.Nebuudu se dal rozepisovat,muzu JEN DOPORUCIT! Budete nad mirou spokojeny. Kdy by takovych firem bylo ponekud vic. Po jejich praci mi date za pravdu. Pane Selzer, Vy a vasi pracovnici, mate moji velikanskou uctu a obrovske diky.Vrakel

21.4.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý večer, p. Vrakela moc děkujeme, taková chvále se příjemně čte! Snažíme se vždy vyjít zákazníkovi vstříc ve všech ohledech, proto již od úplného začátku neponecháváme nic náhodě a víme, že záleží nejen na komunikaci, cenové nabídce, instalaci a předání díla, pak teprve můžeme říct, že jsme spokojeni se svou prací a přístupem a o to víc si ceníme každého spokojeného zákazníka který tyto aspekty vnímá a ocení.S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


Zdeňka Gibesová:

Šikovní kluci, rychlí, dobrá cena. Jiná firma mi ještě nestihla předložit nabídku a firma Hromoelektro má již se vším všudy hotovo. Skvělá práce ! Děkuji :)

12.3.2016 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Gibesová, vždy se snažíme o maximální spokojenost zákazníka, proto jsme rádi, že jsme tohoto cíle opět docílili. S přátelským pozdravem Selzer Tomáš


milan herber:

Rychlost, ochota, kvalita, profesionální přístup atd... jsme moc spokojeni a vřele všem doporučujeme.

4.11.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, p. Herber, jasný, výstižný a pravdivý komentář! Děkujeme za něj, s přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


ALES VAGNER:

.. jsem velice spokojen , jednání ,ochota, profesionalita,cena . p.Selzer neváhal přijet 100 km zkonzultovat a navrhnout řešení a přitom ještě nevěděl zda práce u něho objednáme nebo ne a to se hned tak nevidí. Práce byla provedena profesionálně, rychle a za výbornou cenu včetně revize. Děkuji a všem doporučuji.

19.9.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Vágnere, moc děkujeme za parádní pochvalu! Není pro nás překážkou přijet ještě dál,protože preferujeme osobní domluvu (setkání) a návrh řešení problematiky hromosvodu vizuálně přímo na objektu, navíc tato služba/nacenění je zdarma, takže pak už záleží na zákazníkovi zda se rozhodne pro naše služby, či nikoli. S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


bd kmet18:

Velmi vstřícné jednání. Rychlost, spolehlivost a kvalitně odvedená práce - od prvního kontaktu až do realizace projektu uběhlo pouze pár dní. Firmu mohu všem zákazníkům vřele doporučit.

16.9.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, děkujeme za uznání! Rychlost, spolehlivost, vstřícnost a kvalita práce je pro nás standardem, proto jsme rádi za každého spokojeného zákazníka! S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


p k:

Vstřícné a férové jednání. Krátká doba od nacenění k samotné realizaci. Provedení práce bylo precizní a kvalitní. Pan Selzer zná dobře aktuální legislativu a k tomu nutné opatření. Mohu doporučit

8.9.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den, děkujeme za skvělé ohodnocení! Stávající legislativa shrnuta v normě ČSN EN 62 305 zpřísňuje ochranu před bleskem, proto je nutné ji nejen znát, ale umět i tyto požadavky normy použít v praxi při montáži hromosvodu.S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


Petr Štencl:

Rychlé jednání ohledně cenové nabídky a montáže. Vše proběhlo do týdne. Pan Selzer byl ochoten předělat a dokončit práci po jiné, nekvalitní firmě. Velká spokojenost, mohu jen doporučit.

7.9.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Štencle, velice si vážíme Vašeho názoru, že jste byl s námi spokojen! Bohužel se stále potýkáme s podobnými montážemi od firem, či řemeslníku kteří bez řádné odbornosti a znalostí tyto montáže provádí!!! Případná oprava, či dodělání "odfláknutého" hromosvodu vyjde zákazníka finančně dráž, než když montáž provede od začátku odborník. S přátelským pozdravem Selzer Tomáš.


Martina Kreuzerová:

Rychlé a spolehlivé jednání. Profesionální přístup. Kvalitní, precizní provedení a nejlepší cena široko daleko. Mohu jen doporučit!

2.9.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Kreuzerová, děkujeme za pochvalu! Vždy se snažíme, aby takto nainstalovaný hromosvod byl nejen plně funkční , ale také aby co nejméně "hyzdil" objekt na kterém je nainstalován. S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Bartoš Hukovický:

S práci firmy jsem velmi spokojen, montáž hromosvoduna rodinném domku provedli rychle, na první pohled kvalitně a cenově uspokojivě. Doporučuji.

30.8.2015 (www.https://www.facebook.com/HromoElektro-338861272983352/?ref=tn_tnmn)
Ondřej Stuchlý:

Oslovil jsem Více firem pro návrh hromosvodu na svém novém RD. Jedná se o dřevostavbu a chtěl jsem to mít opravdu spolehlivě provedeno. Pan Selzer se mi zdál po telefonu velice sympatický a hlavně znalý svého řemesla. po osobním kontaktu se vše potvrdilo. Jelikož jsem detailista, tak i preciznost práca byla pro mne důležitá. Hromosvod je dle mého provedem velice kvalitně a precizně. Palec nahoru. Doporučuji!

3.8.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p Stuchlý, děkuji za Váš čas k napsání tak skvělé reference! Jak píšete jste člověk, který očekává preciznost a odbornost nejen při práci, proto jsme byli rádi, že jsme tyto vlastnosti mohli při montáži hromosvodu na Vašem rodinném domu potvrdit! S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Marek Schaffartzik:

Oslovil jsem 4 firmy s žádostí o orientační nacenění realizace hromosvodu. P. Selzer přijel druhý den, proměřil zemnící vývody a druhý den jsem měl nacenění i jeho doporučení. Realizace proběhla v sobotu dopoledne - během tří hodin. Precizní práce na stavbě, odpoledne byla hotova i revizní zpráva. Firmu můžu doporučit, velká spokojenost.

25.7.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Schaffartziku, děkujeme za napsání velice pozitivní recenze! Snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc všem zákazníkům a jejich požadavkům, proto jednáme takto rychle a efektivně. Také děkuji firmě Suntal Group s.r.o která na tuto stavbu vytvářela projektovou dokumentaci "ochrana před bleskem" bez které by tato instalace neproběhla. S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Michal Bandik:

Od firmy požadují tyto body: - Preciznost - Spolehlivost-Ochotu-Výsledek - Bezkonkurenční cenu-a hlavně PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ. U firmy Hromoelektro jsem všechny tyto body našel ve 100% stavu. Děkují Vám pánové!!!

20.7.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Bandik, děkuji za Váš názor! Velice si ceníme, že jste s námi byl spokojen. Jednání, které zde popisujete je pro nás samozřejmostí! S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Staněk Jiří:

Hromosvod na našem rodinném domku vybudovala firma rychle a hlavně velmi kvalitně za velmi dobrou cenu. Cením si rovněž ochoty pokud jde o spolupráci a rady ohledně dalších úprav a vylepšení týkajících naší nemovitosti plynoucích z odbornosti této firmy.

16.7.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Staňku, děkujeme za hodnocení ve formě pěti hvězdiček. :-) Kromě montáže hromosvodu pro nás není problém nejen na střeše vykonat drobné opravářské práce, ať už se jedná o výměnu střešní tašky, hřebene, zatmelení netěsnosti komínu, úpravy zámkové dlažby a dalších prací. Naše odbornost a informace, kterými disponujeme nejen v oblasti montáže hromosvodů, vyplývají z účastí na různých školeních a seminářích. S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Michal Toman:

Kvalitně provedená práce. Cena bezkonkurenční. Na vše mi bylo zodpovězeno a se vším jsem byl seznámen. Opravdu velká spokojenost, mohu jen doporučit!

6.7.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Tomane, děkujeme za vřelé hodnocení! Dle stávající (nové) normy se k hromosvodu váže spousta změn a nových informací oproti "staré" normě, která u nás platila cca 40 let, proto jsme rádi zodpověděli jakékoli dotazy týkající se nejen montáže hromosvodu. S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.


Marcel Kostecki:

Výborná a rychlá práce. Perfektní jednání a kluci jsou opravdu šikovní. DOPORUČUJI i pro cenovou nabídku, která je oproti konkurenci výhodnější.

6.7.2015 (www.firmy.cz)

HromoElektro logoHromoElektro:
Dobrý den p. Kostecki! Děkujeme za kladnou odezvu! Výsledná cena se vždy odvíjí od velikosti a náročnosti montáže hromosvodu na objektu a ve Vašem případě byla cena adekvátní těmto podmínkám. S přátelským pozdravem, Tomáš Selzer.
nacenění a doprava zdarma

Odkud nás znáte?

  Seznam.cz

 96 hlasů / 43 %

  Firmy.cz

 35 hlasů / 16 %

  Google.com

 54 hlasů / 24 %

  Facebook.com

 2 hlasy / 1 %

  Na doporučení

 35 hlasů / 16 %

  Z letáku

 3 hlasy / 0 %

Mám zájem o bezplatné nacenění hromosvodu:


p. Tomáš Selzer

tel. +420 737 267 913

email: hromo@hromoelektro.cz

Mám zájem o bezplatné nacenění elektroinstalace:


p. Jonáš Selzer

tel. +420 737 267 913

email: hromo@hromoelektro.cz